Menü

+90 216 489 80 28 info@marmaracevre.com Ulaşım

Marmara Grup Çevre Sağlığı Hizmetleri

Marmara Grup Çevre Sağlığı Hizmetleri ve Ürünleri San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Marmara Grup Çevre Sağlığı Hizmetleri ve Ürünleri San. Ve Tic. Ltd. Şti.

20 yıllık bir deneyim sonucu kurulmuş olan şirketimiz, başta gıda sektörü olmak üzere hijyen gerektiren her türlü ortamda gemilerde, mutfaklarda, fabrikalarda,hastanelerde,otellerdeyani insanın bulunduğu her yerde ;

Pest Kontrol (İlaçlama), Fümigasyon, Entegre Mücadele (IPM) ve Bahçe Düzenleme, İlaçlama ve Bakımı konularında hizmet vermektedir. Halk sağlığı, Çevre sağlığı ve Zirai İlaçların toptan satışı yapılmaktadır.

Haşere ve Kemirgenlere karşı uyguladığımız yöntemlerin tamamen bilimsel verilere dayanması ve sunduğumuz hizmet standartları ve raporlama sayesinde sağladığımız müşteri memnuniyeti bizi sektörümüzde aranılır ve kalıcı kılmaktadır.

Vizyonumuz

"Çalışma alanlarımızda; Ülke ve dünya standartlarına uygun, insan ve çevre sağlığını koruyucu ve kollayan kalitede hizmet sunmaktır."

Misyonumuz

"Bilgili deneyimli insan ve çevre sağlığına duyarlı olan çalışanlarımızın var olan en uygun yöntemlerle ve en son teknolojileri kullanarak hizmet verdiğimiz şirketlerin itibarını ve pazar değerini yükselterek müşteri memnuniyetini daima en üst seviyede tutmaktır."

Marmara Grup Çevre Sağlığı Hizmetleri

Marmara Grup Çevre Sağlığı Hizmetleri

Bir Kuruluşun Kalite Anlayışını Oturtması İçin; Kalite Beklentisi Yüksek Müşterilere İhtiyacı Vardır. Biz Sizlerin Bizim Şansımız Olduğunuzu Biliyoruz. Siz En İyiyi Talep Ediniz. Biz Sunmak İçin Çalışalım.

Marmara Grup Çevre Sağlığı Hizmetleri Kalite , Çevre ve İSG Politikası

Kalite , Çevre ve İSG Politikamız

Firma olarak, sektörde akılda kalıcı bir marka olma yolunda ilerlemek,

Müşterilerimize teknoloji ve bilimin ışığında uluslararası standart ve gelişmeleri takip ederek farklı, yeni ve müşterilerimiz içi en uygun metodları sunmak.

Müşterimize etkili ve ekonomik hizmet sunarak memnuniyetlerini sağlamak ve ürünlerine prestij kazandırmak.

KYS, ÇYS, ISG standartlarına uyarak sistemin etkinliğini sürekli iyileştirmek.

Kirlenmenin önlenmesi ve doğal kaynakların daha etkin kullanımının sağlanmasını tesis etmek.

Çalışmalarımızı mevcut yasalara uygun yürütmek.

Çalışanlarımızın kendilerini iyileştirmesi için fırsat yaratmak, sorumluluklarının bilincinde olarak işlerini tam ve eksiksiz yapmasını sağlamak.Ø Kazaların azaltılması ve önlenmesini sağlamak.

Çalışanlarımızın sağlığını koruyucu tedbirlerin alınması ve sosyal haklarının korunmasını sağlamak

Kalite,Çevre ve ISG Entegre politikamız olarak belirlemiştir.

Marmara Grup Çevre Sağlığı Hizmetleri Kalite , uygulamalardaki ana hedeflerimiz

Uygulamalarımızda ana hedefimiz

Ekolojik dengeyi bozmama ilkesine bağlı çalışmak; Kalıntı etkisi en az olan ve çevre sağlığına en az düzeyde zarar verecek ilaçları kullanmaktır. Haşere mücadelesinde; uygulanacak alana göre belirlediğimiz doğru ilaç ve bilinçli kullanımla ilaçlardan maksimum çözüm alınır; hizmet sürecimiz, sorunun çözümü ve tekrarlanmaması için gerekli sistematiğin kurulmasına dek uzanır.

Bu amaçla hizmetlerimizde kullandığımız "Halk Sağlığı İlaçları" :WHO (World Health Organization) Dünya Sağlık Örgütü tarafından tavsiye edilmiş ve T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından halk sağlığı haşere kontrolü amacı ile kullanım ruhsatına sahiptir.

Çalışmakta olduğumuz BPCA standartları ve buna bağlı olarak FEPA,HSE, COSHH kuralları göz önünde bulundurularak, AB ülkelerinde yasaklanan etkili madde ve tuzak veya yöntemleri kullanılmamaktadır.

İşyerinizde ve evinizde oluşabilecek her türlü Haşere ve Kemirgen problemlerinizde, konusunda deneyimli yönetici kadromuz ve akademik eğitimli ve sertifikalı uzman mühendis ve uzman teknikerlerimiz ile hizmetinizdeyiz.